Şerit Komutlarını Atla Ana içeriğe atla

Blog

Giriş Sayfası

S. Üçler Yıldız | Turkcell En Başarılı İş Ortaklarını Seçti


Türkiye’nin en köklü ve etkin iş ekosistemlerinden biri olan Turkcell Partner Program,  2010 yılında en başarılı ürün ve servisleri geliştiren iş ortaklarını 9 kategoride ödüllendirdi. Bağımsız jüri tarafından birinciliğe layık görülen iş ortakları ödüllerini “Turkcell İş Ortakları Ödül Gecesi” etkinliğinde Turkcell  Genel Müdür Yardımcısı Cenk Bayrakdar’ın elinden aldı. Gecede üstün performans göstererek Gold, Silver ve En Başarılı Altyapı Servis Sağlayıcı iş ortağı olmaya hak kazananlar da açıklandı.

Turkcell, 2010 yılı boyunca en başarılı mobil iş fikir ve projelerine imza atan iş ortaklarına 9 kategoride ödül dağıtarak kendi ekosisteminin en iyilerini belirledi. “Turkcell Partner Program En Başarılı Ürün ve Servis Ödülleri”, dün gece (31 Mart) Swissotel’de gerçekleştirilen  Turkcell İş Ortakları Ödül Gecesi etkinliğinde sahiplerini buldu. Kazanlar para ödülü ve plaket ile ödüllendirildi.

Turkcell ekosisteminin en iyilerini belirleyen yarışmaya 114 başvuru geldi. En çok başvuru alan kategori, “En Başarılı Mobil Uygulama” kategorisi oldu. Akademisyenlerden ve sektörün uzman isimlerinden oluşan bağımsız jüri 114 başvuruyu, ‘yeni ve yaratıcı olması’ ve ‘dünyada, Türkiye’de ya da Turkcell’de öncü olması’ ‘kullandığı mobil teknolojilerin çeşitliliği’, ‘en iyi müşteri deneyimi ve kullanım kolaylığı’ gibi kriterler doğrultusunda değerlendirdi.

Cenk Bayrakdar: Turkcell Partner’ın kapısı herkese açık
Turkcell’in “en başarılı” iş ortakları, Turkcell İş Ortakları Ödül Gecesi  etkinliğinde ödüllerini Ürün ve Servis Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cenk Bayrakdar’ın elinden aldı. Törende bir konuşma yapan Bayrakdar, iş ortağı ekosisteminin Turkcell için önemine dikkat çekerek şunları söyledi:
“9 yıldan bu yana, sektör trendlerinin gelişimi doğrultusunda her yıl yenilenen kategorilerde Turkcell ekosisteminin en iyilerine ödüller veriyoruz. Turkcell olarak Turkcell Partner Program aracılığıyla ticari ve teknik konularda yıllardır edindiğimiz bilgi ve deneyimimizi girişimcilerle paylaşıyor ve onlara ihtiyaç duydukları birçok farklı alanda destek sağlıyoruz. Turkcell Partner Program aracılığıyla, girişimcilere fikrin ticari modele dönüştürülmesinde gerekli olan tüm zemini hazırlayarak; fikrin ticari bir iş planıyla desteklenmesi, pazarlanabilir bir ürün ve servise dönüştürülmesi, pazara tanıtılması, farklı aşamalarda bilgi paylaşımı, danışmanlık, teknik ve iş geliştirme desteği gibi tüm destek programlarını girişimcilerin ve şirketlerin hizmetine sunuyoruz. İş ortaklarımız da başta Turkcell’liler olmak üzere bireysel ve kurumsal müşterilerimizin hayatına değer katan ve  kamu yönetiminin verimliliğini artırarak hayatlarımızda fark yaratan  projeler ,  üreterek iş birliğimizin değerini sürekli artırmaya devam ediyor.

Jürimizin 2010 yılının en iyileri olarak seçtiği tüm iş ortaklarımızı yürekten kutluyor, ortaklıklarımızın tüm taraflar için aynı verimlilikle sürmesini diliyorum. Turkcell Partner’ın kapısı fikrine güvenen ve Turkcell ile iş yapmak isteyen herkese açık.”

Jüri üyeliğini, Adil Zafer Müftüoğlu, (TÜTED-Tüm Telekomünikasyon İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı), Aslı Kurul Türkmen (Endeavor Türkiye Girişimci Seçim ve Hizmetler Müdürü), Atakan Ilgazdağ (Müzisyen ve Jingle Yapımcısı), Ayşegül Molu (Bilgi Üniversitesi Program Direktörü Reklamverenler Derneği Başkanı), Banu Güz (RIM Türkiye Kurumsal Satış Müdürü), İlker Berkman (Bahçeşehir Üniversitesi Öğretim Görevlisi), İlknur İlkyaz Gül (ODTÜ Teknokent Kurumsal Gelişim Direktörü), Prof. Dr. Kerem Alkin (MOBİLSAD Yönetim Kurulu Başkanı), Murat Dursun (MOBİSAD Yönetim Kurulu Başkanı), Oktay Özgün (Intel Stratejik Müşteriler Müdürü), Özgür Kölükfakı (MMA Eş Başkanı), Serhat Özeren, (TEDER ve İnternet Kurulu Başkanı) ve Turgut Gürsoy’un (TÜBİSAD Yönetim Kurulu Başkanı) yaptığı Turkcell Partner Program En Başarılı Ürün ve Servis Ödülleri’ni kazananlar şöyle:
Ödül töreninde 2010 yılı boyunca üstün performans göstererek Turkcell’in Gold, Silver, ve En Başarılı Altyapı Servis Sağlayıcısı olmaya hak kazanan iş ortakları da açıklandı.
Gold İş Ortakları: Arvento, Başarı, Buongiorno, Codec, Figensoft GDY Pixel, Internet Q, Mikro Ödeme, Mobiliz, Rabarba, Turatel
Silver İş Ortakları: 32 Bit, Aerodeon, Artımobil, Done, Estabil, Mobilera, Mobiltim, Pharos, Ping, Tikle, Univera
Altyapı Servis Sağlayıcı İş Ortakları: 4play Digital Workshop, ParkYeri

 Seval Üçler YILDIZ
İş Ortaklığı Yönetimi ve Kurumsal Ürün Geliştirme
Turkcell Partner Program
editor tarafından tarihinde yayınlandı.
S. Üçler Yıldız | Turkcell En Başarılı İş Ortaklarını Seçti